Wsparcie

Jeśli możesz jakoś pomóc, masz ciekawy materiał, który warto dodać napisz faktyoszczepieniach@gmail.com


Jeśli przytoczone na tej stronie informacje okazały się pomocne, zaoszczędziły dużo czasu to istnieje możliwość odwdzięczenia się jakimś symbolicznym gestem :)

Przez paypal
https://www.paypal.com/webapps/mpp/send-money-online
na adres:
michal.ukryty@gmail.com

Lub numer konta:
85 1140 2004 0000 3402 6666 6284
mBank BRE Bank
Tytuł przelewu: Darowizna
Odbiorca: - dane dla polskiego banku są bez znaczenia ale można wpisać we wszystkie pola "Michał Kowalski", lub zapytać o nie przez email: faktyoszczepieniach@gmail.com
Kwota przelewu: Każda wpłata jest miłym gestem. Najmilej jeśli to będzie drobne ale stałe wsparcie - czyli kwota ustawiona jako np. co miesięczne zlecenie stałe.

Wpłaty z zagranicznych banków najlepiej przez paypal. Przelewy mogą być odrzucone, ale można spróbować
Numer konta w standardzie NRB (czyli jak wyżej ale bez spacji)
85114020040000340266666284
Numer konta w standardzie IBAN (dla przelewów zagranicznych)
PL85114020040000340266666284
SWIFT i IBAN: BREXPLPWMBK
Powody

Już lata temu nie jedna osoba, której spodobało się to co robię pytało mnie o możliwość wsparcia.
Byli też tacy co zarzucali, że to nie możliwe aby ktoś się angażował za darmo. Wobec tego teraz jest taka możliwość. Będę więc teraz opłacany;)
Oczywiście żartuje - nie zmienia to nic. Jeśli jednak dla kogoś to będzie nic, a jest to jednak naprawdę  dla autora strony miły wyraz wsparcia to nie ma co się powstrzymywać :).

Zaznaczam, że szczerze przyznaje, że wszelkie formy tego rodzaju wsparcia odczytywałem i nadal odczytuje bardziej jako żebraninę niż formę społecznego finansowania/wsparcia -  nawet jeśli dotyczy to niby tylko rozwoju samego bloga, kanału, aktywności. Uzależnienie tego co ktoś robi hobbystycznie od wsparcia chyba nigdy nie kończy się dobrze (z wielu powodów) więc ja warunkować swojej działalności od tego nie zamierzam.
Szczególnie nie widzę dobrze sytuacji gdy tego rodzaju zbiórki prowadzone są przez osoby, które na wszystko stać i po prostu tego wsparcia nie potrzebują. Ponieważ sam nie znajduje się w takiej sytuacji, a każda złotówkę wydaje z głową więc po latach prowadzenia tego bloga w końcu uznałem, że będzie to fair. Nie mam zamiaru wchodzić w detale, nadal chce ujawniać jak najmniej się da na mój temat.
Można więc taki gest potraktować jako wyraz wdzięczności lub po prostu wsparcie dla rozwijania tego zbioru informacji.

Podkreślam, ze przez lata nigdy o żadne wsparcie nie prosiłem, zbierałem informacje i publikowałem na tej stronie na zasadzie upubliczniania swoich notatek. Nigdy nie zarabiając na tym ani grosza (jakkolwiek - pośrednio czy bezpośrednio) podobnie było z czasem poświęconym na indywidualne odpowiadanie ludziom na różnych grupach. Informacje kolekcjonuje i podrzucam z chęci dyskutowania o nich, prostowania nieprawidłowości, bezinteresownego pomagania ludziom i dzielenia się wiedzą. Jak widać był to kawał pracy więc jeśli ktoś uważa, że praca ta była przydatna, chociaż trochę wartościowa to z góry dziękuje za wszelką pomoc.


Zastrzeżenia i cel przedstawianych na tych stronach informacji
Celem jest zbieranie różnych argumentów pod dyskusje, krytykę i nic ponad to. Absolutnie, pod żadnym pozorem nie zachęcam i nie zniechęcam do wybrania lub nie wybrania konkretnego sposobu leczenia czy zapobiegania chorobom. Uważam, że każda osoba, która publicznie zachęca wszystkich, w szczególności zdrowych ludzi do jakiejkolwiek procedury medycznej narusza zasady etyki.
Moim celem jest spowodowanie określonego zachowania. Zachowaniem tym jest myślenie, samodzielne myślenie zamiast manipulować wmawiając, że "mądrzy i rozsądni" to tylko ci co się ze mną zgadzają;)
Także nawet, jeśli przytoczone tutaj informacje, wnioski wydają się logiczne i uzasadnione, namawiam do ich weryfikacji, najlepiej u różnych specjalistów, lekarzy, a przynajmniej – w innych źródłach.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Proszę podawać źródła informacji. Chcę aby dyskusja była merytoryczna, krytyka mile widziana, ale spokojna i konstruktywna.
Przekleństwa, spam, atakowanie innych osób - takie posty będą usuwane.