piątek, 4 września 2015

Wirus SV-40, Białko p53, a szczepienia przeciwko polio OPV - Czyli o odpowiedzi komórki na białko p53 oraz o działaniu Simian virus 40

Albert Bruce Sabin twórca szczepionki OPV przeciwko polio powiedział: „ Jest to mój dar dla wszystkich dzieci na świecie. Wielu nalegało na opatentowanie szczepionki, ale nie chciałem." Szlachetny gest, szlachetna motywacja. Jednak w związku z tą szczepionką było nieco kontrowersji, które ostatecznie doprowadziły do wycofania jej z większości rozwiniętych krajów (w 2016 także z Polski)
Niestety "Szczepionka przeciwko polio aż do 1981 r. była stosowana w krajach socjalistycznych, zawierała pochodzącego od małp wirusa wywołującego raka - twierdzi dr Michele Carbone z Loyola University Medical Center w Chicago" wg. Wprost https://www.wprost.pl/63489/Szczepionka-Pandory http://www.wprost.pl/ar/63489/Szczepionka-Pandory/

Zaszczepieni zarażali wirusem SV40. Dlatego zarażeni SV40 są już nie tylko zaszczepieni szczepionką OPV. 

Podobną historię ma wirus RSV odpowiedzialny za zgony tysięcy dzieci i setki tysięcy hospitalizacji. Kiedyś nazywał się CCA (Chimpanzee Coryza Agent) i był małpim wirusem. CCA tak jak SV40 był zanieczyszczeniem szczepionki przeciwko polio dzięki czemu stał się popularny już w latach 60.
http://szczepienie.blogspot.com/2015/03/wirus-rsv-syncytium-nabonka-oddechowego.html

"SV40 koduje antygen t mający zdolność łączenia się w nieaktywne kompleksy z białkiem p53, przez co kompleks ten traci zdolność hamowania cyklu komórkowego czy też indukcji apoptozy[1], co może przyczyniać się do nowotworzenia."
Źrodło: Gerard Drewa, Ferenc Tomasz: Genetyka medyczna. Podręcznik dla studentów. Wrocław: Elsevier Urban & Partner, 2011, s. 148, 152. ISBN 9788376092959.  http://pl.wikipedia.org/wiki/SV40 http://szczepienie.blogspot.com/p/wirusowe-zanieczyszczania-szczepionek.html

"Białko p53 jest jednym z czynników transkrypcyjnych odgrywających ważną rolę podczas aktywacji zaprogramowanej śmierci komórki. Proces apoptozy pozwala na utrzymanie homeostazy w organizmie. Jednakże w komórkach rakowych p53 jest nieaktywne co pozwala na dalszy rozwój nowotworu.
Komórki rakowe skupiają się na niszczeniu p53 tak, aby uzyskać nieśmiertelność."
http://www.biotechnolog.pl/bialko-p53-zyj-lub-pozwol-umrzec-odpowiedz-komorki-na-bialko-p53
https://pl.wikipedia.org/wiki/P53

"Simian virus 40, czyli wirus zidentyfikowany jako 40 wirus znaleziony u małp, jest tylko częścią dużej liczby tzw. niechcianych skażeń ubocznych, które często przedostają się do szczepionek. Są to tzw. endogenne retrowirusy, które często w szerokim spektrum zanieczyszczają skład szczepionek. - SV40 blokuje działanie proteiny p53, określanej jako „strażnik genomu”. Ta niezwykła proteina zapobiega niestabilności genomu i zapoczątkowaniu zmian rakowych komórki. Kiedy proteina p53 jest zablokowana, następuje niekontrolowany rozrost komórek rakowych i dochodzi do formowania się guza nowotworowego. Takie oddziaływanie wirusa SV40 zostało wykazane w badaniach przeprowadzanych na zwierzętach i jest to również logiczne wytłumaczenie obecności SV40 w komórkach rakowych u ludzi.

Amerykańska agencja rządowa CDC zamieściła na swojej oficjalnej stronie bardzo niepokojące informacje dotyczące szczepionki polio. Napisano na niej, że prawie 100 milionów obywateli USA otrzymało w latach 1955-63 szczepionkę polio, a z tej liczby nawet 30 milionów amerykanów mogło otrzymać szczepionkę skażoną małpim wirusem SV40, który jest łączony obecnie z niektórymi chorobami nowotworowymi. Na całym świecie, (również w Polsce) skażone szczepionki mogą dotyczyć kilkuset milionów ludzi. 
http://profilaktykazdrowotna.pl/?p=382

DNA SV40 zostało wykryte w ludzkim mózgu, kościach i płucach z nowotworami u dzieci i dorosłych, a także w 45% plemników od osób zdrowych.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9776222

"Horwin Alexander Horwin urodził się 7 czerwca 1996 roku i nadano doustna szczepionka przeciwko polio w listopadzie 1997. W dniu 10 sierpnia 1998 roku, Alexander zdiagnozowano rdzeniaka , złośliwy nowotwór mózgu , co prowadzi do śmierci w dniu 31 stycznia 1999 r. Horwins twierdzą, że szczepionka polio, którą ich syn pochłonął, był skażony SV40, co doprowadziło do jego śmierci. Testy wykonane w czterech oddzielnych laboratoriach na tkankę mózgu Aleksandra wykazały obecność wirusa"
https://en.wikipedia.org/wiki/SV40_Cancer_Foundation

"Od lat 1960. szczepionka przeciw polio, rozprowadzana „za darmo” w Polsce, była skażona rakotwórczym wirusem SV-40. Podawano ją dzieciom co najmniej do połowy lat 1980." - czyli wg niewiarygodnego Jaśkowskiego w Polsce roczniki do 1985 roku miały podawaną szczepionkę przeciwko polio zarażoną zanieczyszczeniem z lat 50 czyli wirusem SV-40 podejrzanym o plagę nowotworów? Trudno powyższe potwierdzić poza jednym artykułem z wprost:
"Światowa Organizacja Zdrowia zapowiada, że dzięki masowym szczepieniom polio będzie można za kilka lat całkowicie wyeliminować tak jak ospę, która zniknęła 25 lat temu. - Problem w tym, że doustna szczepionka przeciw polio, która aż do 1981 r. była stosowana w krajach socjalistycznych, zawierała pochodzącego od małp wirusa wywołującego raka - twierdzi dr Michele Carbone z Loyola University Medical Center w Chicago. Ile osób w Polsce mogło zostać zainfekowanych tym wirusem? Żaden z pytanych o to przez "Wprost" fachowców nie umiał odpowiedzieć." 

W październiku 2000 r. brytyjskie ministerstwo zdrowia nakazało wycofać z obrotu doustną szczepionkę przeciw poliomyelitis firmy Medeva, która wbrew zapewnieniom producenta była oparta na surowicy cieląt podejrzanych o zakażenie, w związku z ryzykiem zakażenia ludzi. (Zbigniew Hałat, Wariant Choroby Creutzfeldta-Jakoba (vCJD) w kapsułce, Alergia, 2002, 4)
CDC przyznało, że tylko w USA 98 milionów Amerykanów zostało zaszczepionych przeciw polio zanieczyszczoną wirusem szczepionką.
http://www.cdc.gov/vaccinesafety/updates/archive/polio_and_cancer_factsheet.htm
https://web.archive.org/web/20110307094146/http://www.cdc.gov/vaccinesafety/updates/archive/polio_and_cancer_factsheet.htm
Jeśli jakieś linki na tej stronie nie działają użyj webarchive. Przykład wyżej.

http://www.cdc.gov/vaccinesafety/updates/archive/polio_and_cancer.htm
https://web.archive.org/web/20100308102630/http://www.cdc.gov/vaccinesafety/updates/archive/polio_and_cancer.htm

http://investmentwatchblog.com/cdc-admits-98-million-americans-received-polio-vaccine-in-an-8-year-span-when-it-was-contaminated-with-cancer-virus/W 2016 r. przestanie być stosowana w Polsce żywa szczepionka przeciwko polio - informuje dyrektor departamentu matki i dziecka Ministerstwa Zdrowia Dagmara Korbasińska.
Jak wyjaśniła Korbasińska, w przypadku szczepionki IPV żywy wirus polio nie dostaje się do środowiska, z czym mamy do czynienia w przypadku szczepienia OPV. Z tego powodu zdecydowano o zaprzestaniu szczepień szczepionką OPV do końca marca 2016 r.
- Przygotowujemy się do wycofania szczepionki OPV i szczepienia tylko szczepionką IPV, czyli niezawierającą szczepionkowego wirusa polio, który zwiększa narażenie na zachorowanie osób nieszczepionych - stwierdziła dyrektor.
http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/MZ-od-2016-r-nie-bedzie-szczepien-przeciwko-polio-szczepionka-OPV,155009,1018.htmlCoś na poprawę humoru.
Pediatra immunolog, ekspert dr Wojciech Feleszko: "Szczepionki nowoczesne nie zawierają tiomersalu, a o wirusie SV40, szczerze mówiąc, nigdy nie słyszałem. Proszę pamiętać o tym, że każdy rodzic - szczepiąc dziecko - składa oświadczenie, że zapoznał się ze szczepionką"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14540520,Cejrowski__Chce_pan_zaszczepic_moje_dziecko__Wystarczy.htmlKilknaście razy częstrze guzy mózgu u dzieci, matek co otrzymały szczepionkę przeciwko polio zakażoną wirusem SV40?
Rosa, Sever, Madden, Absence of antibody response to simian virus 40 after inoculation with killed-poliovirus vaccine of mothers of offspring with neurologic tumors
New England Journal of MEdicine 1988; 318, 1469FDA przyznaje możliwość wystąpienia wirusów onkogennych w szczepionkach:
"W niektórych przypadkach linie komórkowe, które są używane, mogą być tumorogenne, to znaczy tworzą guzy, kiedy zostaną wstrzyknięte [..] lub mogą zawierać wirusy powodujące raka [..] Wirusy takie są trudne do wykrycia przy użyciu standardowych metod"
http://www.fda.gov/BiologicsBloodVaccines/ScienceResearch/BiologicsResearchAreas/ucm127327.htm
Centrum Kontroli Chorób (CDC) w USA szybko usunęło artykuł ze strony internetowej (LINK), potwierdzający przyjęcie przez ponad 98 milionów Amerykanów jednej lub więcej dawek szczepionki polio.  Nastąpiło to w latach 1955-1963. Szczepionka była zanieczyszczona przez raka. Do organizmów dostał się poliomawirus zwany SV40. Szacuje się, że 10-30 milionów Amerykanów mogło otrzymać dawkę zanieczyszczonego SV40.

Michele Carbone, asystent profesora patologi na Uniwersytecie Loyola Patologii w Chicago, odizolował fragmenty wirusa SV-40 w nowotworach kości ludzkich i w śmiertelnej postaci raka płuc o nazwie międzybłoniak. 
Znalazł SV-40 :
 • w 33% nowotworach kostniakomięsaka kości badanych,
 • w 40% innych nowotworach kości, 
 • w 60% nowotworach płuc. 
Dr Michele Carbone otwarcie przyznaje: choroby znane pod hasłami HIV/AIDS rozprzestrzeniają się przez szczepionki hepatitis typu B, produkowanej przez Merck & Co. 
SV40 jest skrótem od Simian Wirus wodniczki 40 lub małpiego wirusa 40. To poliomawirus, który występuje u małp i ludzi. Podobnie jak inne poliomawirusy, SV40 jest wirusem DNA, który powoduje nowotwory i raka.
Uważa się, że virus hamuje transkrypcję właściwości genów tłumienia guzów u ludzi przez duży SV40 T antygen i mały SV40 T antygen. Zmutowane geny mogą przyczyniać się do niekontrolowanej proliferacji komórek, prowadząc do nowotworów.
Większość nowotworów pochodzi od szczepionek
Szczepionki polio skażone wirusem SV40, spowodowały raka w niemal każdym gatunku. Władze przyznają, że większość nowotworów na świecie pochodzi z Salk i Sabin – szczepionek przeciwko polio i szczepionek produkowanych na zapalenie wątroby typu B, u małp i szympansów.
Ogólnie twierdzi się, że międzybłoniak jest wynikiem działanie azbestu na organizm. Jednak badania pokazują inną zależność. 50% zachorowań na międzybłoniaki powstaje poprzez zakażenie wirusem SV-40 zawartym w szczepionkach polio.
Ponadto, według naukowców z Instytutu Histologii i Embriologii Ogólnej na Uniwersytecie w Ferrarze, SV-40 pojawia się w wielu innych nowotworach. Pod koniec 1996 roku, dziesiątki naukowców odkrywało SV40 w różnych rakach kości i szerokiej gamy raków mózgu. Zachorowalność na raka mózgu wzrosła o 30 procent w ciągu ostatnich 20 lat.
W lutym 2009 roku, dokonano oprysków chemicznych na WNV w największych miastach na terenie stanu Kalifornia. Podczas opryskiwania Anaheim, CA, kobieta w wieku 50 lat doznała zamroczenia, mdłości, bóli mięśni i zwiększonych bóli kręgosłupa. Okazało się, że została zatruta toksynami i … wirusem SV-40. 
Należy zadać pytanie: jak dużo innych wirusów i toksyn znajduje się w szczepionkach, o których dowiemy się za kilkadziesiąt lat?

Tłumaczenie (angielski > polski) Geraldo Fuentes 

Kiedy po raz pierwszy prowadził pierwsze opowiadanie Geraldo's, SV-40, Deadly Cure? Myśleliśmy, że trochę na konspiracyjną sobą, ale wydawało mi się zbyt dobrze rozpoznane. Byliśmy zadowoleni, że wielu dziennikarzy zbadała również materiały, potwierdzające, smutna prawda, że Geraldo zgłaszane ViewZone.
Badania teraz mocno związane wielu współczesnych chorób nowotworowych z skażone wirusem podane szczepienia na początku 1950. Czy może być bardziej szokujące i przerażające znaki, tak? Nie sądzę - ale myliliśmy się.
Najnowsze horrorem jest zamieszczone tutaj: SV40 Część druga dla was do rozważenia. Jak można przeczytać, a także nie zapominać o czarnych Amerykanów, że świadomie zarażone kiłą lub żołnierzy do marszu przez opad naszych prób nuklearnych bomb ...
Ale najpierw przeczytaj Geraldo Fuentes oryginalnego scenariusza. Ponadto, nowe ważne informacje na końcu tej historii.
Jeśli otrzymałeś szczepienia przeciw polio w latach 50.,
być może będziesz musiał zdobyć więcej niż wiesz, że ...
Watch this!: Wywiad z dr Maurice Hilleman z Merck Pharmaceuticals, w jaki sposób wprowadzić SV-40 raka wirusa w ich szczepionek i AIDS, jak również do publicznego z Afryki!
Jest to broń palenia na raka i AIDS!
To był 1956. I dopiero sześć lat i uczęszczał do szkoły podstawowej w Springfield w stanie Massachusetts. Byłem zbyt młody, aby pamiętać pierwszej rundy szczepień przeciwko polio, ale mam kilka wspomnień. Pamiętam, że moje pierwsze klasy szkoły został doprowadzony do sali gimnastycznej szkoły. Nie było swoistym zapachu w powietrzu. Myślę, że to był prawdopodobnie alkohol tarcie. A niektóre inne dzieci płakały. Strzał się nie było tak źle. I nie płacz, ale mój najlepszy przyjaciel zrobił. Pod koniec gehenny wszyscy dostał lizaka.
Kilka lat później, kiedy szliśmy jeszcze do gimnazjum to było inaczej. Nie płacz i nie zapach alkoholu. Zamiast tego były długie stoły mając schludny rzędy małych kubki papierowe, wypełnione mniej więcej w połowie z płynem, który, jak gorzki smak soku pomarańczowego. White platerowane Pielęgniarki patrzyłem, jak każde dziecko pił szczepionki. Nie było lollipop, a po nas wydany kielich, po prostu wrócił do klasy.
Rząd wszczęła obowiązkowe programy szczepień przeciwko polio w 1955 roku. Przed tym, polio zabił lub kalectwo tysięcy dzieci i dorosłych na całym świecie. Atakujący ośrodkowy układ nerwowy, to infekcja wirusowa została przekazana przez kontakt z ludźmi, kanalizacyjnych, a nawet skażone mleko. Ofiar, którzy zawarli umowę polio będzie inkubować wirusa w jelitach, gdzie byłoby to mnożenie i wprowadzić system limfatyczny. Ostatecznie wirus przenikają nerwy i wzdłuż dróg nerwowych, niszczenie neuronów i utylizacji mięśni połączone z nich sparaliżowana.
Epidemię polio osiągnął apogeum w 1952 roku. Okazało tysięcy ofiar w kalek i ogranicza się niezliczone dzieci dużych komór ciśnienie zwane "żelazne płuca", które pomogły im oddech, kiedy ich mięśni przepony się uspokajali. Nie było i nadal nie ma specyficznego leczenia polio. Oprócz próby utrzymania funkcji życiowych, choroby, musi uruchomić swój bieg.
I tak, w 1955 roku, zaledwie rok, zanim go otrzymał, Jonas Salk wypełnili nie mały cud, gdy z powodzeniem produkowane masowo skuteczna szczepionka polio wzrastająca forma wirusa na nerki małpach. Ten wirus zostanie zebrany, zabił, a dane dzieci zdrowych, jak ja, którzy następnie wytwarzać przeciwciała, które zabijają każdego przyszłej inwazji organizmu przez wirus polio.
Ta szczęśliwa historia medycznych cudem jest śmiertelnie glitch. I to zwłaszcza śmiertelnych, jeśli, jak ja, który otrzymałeś swoje szczepień w 1950, w niektórych stanach, jak Massachusetts.
W 1960 roku naukowcy odkryli, że szczepionka przeciwko polio dystrybuowane do niektórych państw został zainfekowany innym wirusem o nazwie "Simian Virus 40". SV-40 jest wirusem małpy, które nie znajduje się zwykle u ludzi. Brak danych w czasie, to był obecny w setkach małpach, które służą do uprawy i zbioru szczepionka przeciwko polio. Wstrzykiwane do badania zwierząt, SV-40 wirus powoduje raka płuc i mózgu. Teraz, prawie czterdzieści lat później, jego wpływ na ludzi jest po prostu badana.
    SV-40 pojawiła się w 61% wszystkich nowych pacjentów chorych na raka - pacjenci zbyt młody, by otrzymały szczepionki są zanieczyszczone podawać czterdzieści lat temu!
Michele Carbone, adiunkt Patologii Uniwersytetu Loyola w Chicago, niedawno pojedyncze fragmenty SV-40 wirusa w ludzkich nowotworów kości i śmiertelną postać raka płuc zwanej choroby. Znalazł SV-40 w 33% nowotworów kości kostniakomięsaka badań, w 40% innych nowotworów kości, a 60% mesotheliomas raka płuc. Dr Carbone uważa, że badania wyjaśnia, dlaczego 50% obecnej mesotheliomas leczonych już nie występują w związku z narażeniem na działanie azbestu, tradycyjnych przyczyny.
Obecność naukowców z Instytutu Histologii i Embriologii ogólne z Uniwersytetu w Ferrarze, kierowanych przez dr Fernanda Martini, odkrył SV-40 w wielu innych nowotworów. Okazało się wirusem małpy rezus w 83% choriod brodawczaki splotu, w 73% ependymomas, w 47% astrocytomas, w 50% glioblastomas, w 14% oponiaków.
SV-40 również stwierdzono w 23% próbek krwi i 45% płynów plemników pobranych z normalnych osób! Naukowcy uznali, SV-40 wirusa mogą być przenoszone drogą płciową i poprzez transfuzję krwi.
Jeszcze bardziej szokujące, SV-40 pojawiła się w 61% wszystkich nowych pacjentów chorych na raka - u pacjentów nawet zbyt młodzi, aby otrzymały szczepionki są zanieczyszczone podawać czterdzieści lat temu! Jak to się stało?
Moje drugie szczepienie było od kielicha. To był "burzy mózgów" z FDA. Zamiast się "martwych" wirusów w iniekcji, polityka szczepień Federalnej upoważnione, że dzieci powinny mieć nowe żywo "doustna szczepionka przeciwko polio (OPV). Decyzja ta była oparta na przekonaniu, że odbiorca będzie OPV "przelanej" wirusa poprzez kontakt ciała z innych nieszczepionych dzieci i dorosłych, a tym samym rozprzestrzenianiu się "na żywo" wirusa wśród ludzi. Ponieważ zakażenia był niezwykle mały, to przynoszą pożądane przeciwciała a nie stwarzające zagrożenia polio zamawiającego. To była myśl, by zapewnić całkowitą odporność Ameryki i zwalczania choroby. Publicznych nie została poinformowana, że krajowej strategii w dziedzinie ochrony zdrowia w trakcie realizacji, pomimo kilku przypadkach polio, które były bezpośrednio związane ze szczepionką.
    W 1963 roku szacunkowa liczba Tainted szczepień przeciwko polio była szacowana na górę 98 milionów!
SV-40 wirusa zanieczyszczone doustna szczepionka przeciwko polio szybko rozprzestrzenił się od dziecka do dziecka i od dziecka do dorosłego, przekraczanie linii państwowych i granic państwowych. W 1960 roku, kiedy po raz pierwszy wykryto wirusa, było już za późno, aby zapobiec jej rozpowszechniania w całej populacji. FDA cicho i stopniowo ustanowiony program w celu wyeliminowania małpach, który port SV-40 i zastąpienie ich afrykańskie małpy zielonej, które są wolne od wirusów. W 1963 małpy zostały zastąpione, ale szacunkowa liczba Tainted szczepień przeciwko polio była szacowana na 98 milionów dolarów!
    Według National Institutes of Health, wysoki poziom SV-40 zostały określone w polio w Waszyngton, Oregon, Wyoming, Utah, Minnesota, Iowa, Wisconsin, Illinois, Michigan, Pensylwania, Washington DC, Maryland, Delaware, Nowy Jork Connecticut, Rhode Island, Massachusetts, Vermont i New Hampshire. Niski poziom SV-40 znajdowały się w stanie Kalifornia, Arizona, Nowy Meksyk, Kolorado, Teksas, Kansas, Nebraska, North Dakota, Missouri, Luizjana, Georgia, Tennessee, Kentucky, Ohio i Wirginii Zachodniej. Polio w innych państwach nie wykazują SV-40 obecnie.
Objawienie to zostało ujawnione niedawno w oczach obywateli. Wielu ludzi, podobnie jak ja, nie wiedziały, że potencjał na raka zostało wszczepione w ich ciała. Naukowcy twierdzą, że przez piętnaście lat, wirus przestaje przelania do innych. Nie mogę nie zastanawiać się, jak wielu ludzi Skontaktowałem w wieku od ośmiu do piętnastu ... Czy mogę rzucić SV-40 wirusa do mojej matki, która w końcu zmarła na raka mózgu? Will mózgu umowy, płuc lub raka kości? Wielu ludzi w mojej grupie wiekowej prośbą podobne pytania.
Liczba publiczne oświadczenia zostały złożone przez National Cancer Institute w ciągu ostatnich kilku miesięcy, starając się umieścić ich spin na tych niepokojące rewelacje. W oświadczeniu opublikowanym w styczniu (1999) New England Journal of Medicine, Instytut stwierdza, że nie ma dowodów na wzrost ludzi z rodzajów raka u zwierząt laboratoryjnych, które były wstrzyknięcia SV-40. Ale inni naukowcy przypominają nam, że SV-40 już znaleźć w wielu innych nowotworów. Wykazano, że osoby, które otrzymały Tainted doustną szczepionką wykazują wyższy występowania tych nowotworów.
    Na przykład: ludzie, którzy mieszkali w Massachusetts i Illinois w 1950 i otrzymał określonych numerów partii skażonej szczepionki doustne, są teraz zamawiający guzów kości kostniakomięsaka w tempie dziesięć razy więcej niż te, które otrzymały szczepionkę bez SV-40 .
Ale Narodowy Instytut Raka został milczy na temat tych faktów.
Nie musi być bardziej demograficznego w celu zbadania relacji SV-40 do wystąpienia raka dorosłych. Nic dziwnego, że rząd Stanów Zjednoczonych i jej agencje niechętnie zajmowanie się tą sprawą. W rzeczywistości, wniosek do Narodowego Instytutu Zdrowia przyznanie dotacji na badania SIV i małpiego cyto-megalovirus (SCMV) została niedawno odrzucona. Mikrobiolog Howard Urnovitz dr mogą mieć wyjaśnienie, powiedział w Boston Globe:
    "że prawie 100 milionów Amerykanów narażonych (do SV-40) sponsorowane przez rząd programu, ale od ponad 30 lat, nie ma praktycznie żadnego wysiłku rządu, aby zobaczyć, czy ktoś jest ucierpiały na ekspozycji. Dodał, że "rząd nie będzie finansował nauka sprawia, że wygląda zawinione.
Inną metodą stosowaną przez National Cancer Institute odwrócić zaniepokojenie społeczeństwa jest wydanie oświadczenia, że "wielu nowotworów podejrzanych zostały podjęte przez ludzi, którzy są zbyt młodzi, aby otrzymali Tainted szczepionki w roku 1950." Argument ten, choć prawdziwe, nie uwzględnia możliwości rozprzestrzeniania się żyć SV-40 "wysypują" poprzez osobisty kontakt. Doustna szczepionka przeciwko polio miał być przekazany nieszczepionych osób przez to samo metody. W rzeczywistości był to powód, że OPV była lepsza od wstrzyknięcia. Jeśli SV-40 jest nadal rozprzestrzenia się przez kontakt dziś nie jest to zaskakujące, że nowotwory te są obecnie wpływ na młodych ludzi.
Niezależnie od winy, poważne szkody dla zdrowia na świecie zostało już zrobione przez niesmaczny praktyki uprawy produktów szczepienia zwierząt. Przykładem tych okropności został przedstawiony przez dr Urnovitz na ósme roczne Houston Konferencja na temat AIDS.
    Dr Urnovitz wykazały poważne dowody, że człowieka wirusem niedoboru odporności typu 1 (HIV-1) jest małpa hybryda wirusa, który został wyprodukowany przy 320.000 Afrykanów zaszczepiono wirusa polio zanieczyszczone żyć małpiego wirusa upośledzenia odporności (SIV) w latach 1950-tych.
Wydaje się, wirusowe fragmenty łatwo połączyć z innymi wirusami, do produkcji tych hybryd zwany "chimer". Przed tym objawieniem, urzędników zdrowia były obwinianie AIDS w zwyczaju niektórych Afrykanów do spożywania mięsa małpy.
Co można zrobić teraz? "Make it we wszystkim, ale zwierzęta," powiedziała Barbara Loe Fisher Narodowego Vaccine Information Center, która krytykuje bezpieczeństwa szczepionki.
"Mamy technologię do szczepionek w linii komórek ludzkich, które są czyste", powiedział dr Michele Carbone Loyola University Medical Center, jednym z pierwszych odkryć SV-40 w obrębie nowotworów człowieka.
Do tego czasu możemy tylko mieć nadzieję, że naukowcy w dalszym ciągu ich pracy, bez względu na konsekwencje. Miliony ludzi są już zakażone SV-40 i są w niebezpieczeństwie. Wiele nowotworów nie wystąpiła do życia w połowie. Przyszłe pokolenia muszą być chronione. Trzeba zakazać wszelkich przyszłych skażenia ludności świata, czy dla naszego własnego dobra, czy nie, przez dobre intencje, agencje rządowe.
Aktualizacja: październik-listopad 2002 - Poniższy artykuł ukazał się w New York Times w dniu 22 października 2002, częściowo cytowany w następujący sposób:
    Monkey Virus - Rak Link Debated (Associated Press)
    WASHINGTON (AP) - Pomimo lat badań, to jednak wciąż zbyt mało dowodów na zawarcie wirusem małpy, które kiedyś zabarwiona niektóre szczepionki przeciw polio może powodować raka u ludzi.
    Mimo to, Instytut Medycyny powiedział we wtorek, chociaż badania osób, które otrzymały szczepionkę nie wykazuje zwiększoną zapadalność na raka, połączenie nie może być całkowicie wykluczona.
    Instytut, ramię National Academy of Sciences, zaleca się opracowanie federalnego planu reagowania postępowania ze skażoną szczepionek i lepsze wyniki testów na obecność wirusa małpa aby ustalić, jak powszechne jest.
Badania w tym artykule było porównanie grupę osób, które dostałem oryginalne "na żywo" wirusa w 1950, w programach szczepień szkolnej zapadalność na raka w populacji ogólnej. Ale pamiętaj, głównym celem obowiązkowe "na żywo" program szczepień wirusa, aby upewnić się, że wszyscy byli narażeni na nowych partii szczepionek. Dokonano tego poprzez innoculated dzieci "przelanej" wirusa na inne osoby - rodzice, inne dzieci i praktycznie każdemu, które miały styczność z nimi po ich były szczepione. Innymi słowy, cały amerykańskiej populacji poddano SV-40 albo w innoculation oryginał lub wydalania. Więc naturalne jest, że kursy na raka byłoby nie różni się od dzieci w wieku szkolnym i nikomu, że zakażenie.
Ogólnie rzecz biorąc, kursy na nowotwory nieba skoczyły w górę, zwłaszcza tych rzadkich form związanych z SV40, ale tego typu błąd (np. leży) jest typowe dla obecnej administracji i biur Federalnej próbują zrobić wszystko, od groźby Iraku do infekowania własnej ludności w przeszłości. 
http://investmentwatchblog.com/cdc-admits-98-million-americans-received-polio-vaccine-in-an-8-year-span-when-it-was-contaminated-with-cancer-virus/ 
http://onalubi.pl/rak/wiekszosc-nowotworow-powstaje-przez-szczepionki/


Więcej o SV40 na
http://szczepienie.blogspot.com/p/wirusowe-zanieczyszczania-szczepionek.html

W Polsce wciąż stosuje się szczepionkę OPV mimo, że doprowadza do dziesiątków przypadków polio poszczepiennego w naszym kraju (jak ostatnio na Ukrainie) z tego powodu w USA została wycofana dawno temu. W Polsce mają wycofać w marcu 2016. Obecnie trwa pozbywanie się zapasów.
http://szczepienie.blogspot.com/2015/02/szczepione-dzieci-moga-zarazac-zywymi.html

Bo w Polsce nic się nie marnuje
"Jeszcze chciałbym panu senatorowi odpowiedzieć, z czego mogły się wziąć oszczędności. To też analizujemy. W tej chwili właściwie żadnej partii szczepionki nie musieliśmy utylizować, doszliśmy do takiej perfekcji, jeżeli chodzi o logistykę, że praktycznie - oprócz tysiąca szczepionek przeciwko wściekliźnie, które przekazaliśmy do wojska - wszystkie szczepionki zostały wykorzystane w 100%, nic nie trzeba było utylizować.
Jesteśmy chyba jednym z nielicznych krajów na świecie, który w ten sposób sobie z tym radzi, czego dowodem jest fakt, że w tym roku Światowa Organizacja Zdrowia u nas w Polsce nakręcała film instruktażowy dla wszystkich krajów świata, jak należy postępować, jeżeli chodzi o logistykę, ze szczepionkami.
Mamy Centralną Bazę Rezerw Sanitarno-Przeciwepidemicznych w Porębach koło Zduńskiej Woli. Każda z szesnastu stacji sanitarno-epidemiologicznych posiada miejsce do przechowywania szczepionek. Oczywiście to łączy się z kosztami, bo one muszą być w odpowiedniej temperaturze, muszą być monitorowane itd., itd. Doszliśmy do takiej wprawy logistycznej, że właściwie nic nam się nie marnuje."
http://ww2.senat.pl/k7/kom/kz/2008/041z.htm
Podobnie było jak w latach 2001-2005 Ministerstwo Zdrowia wbrew zaleceniom WHO kupiło około 17 milionów dawek szczepionki za ok. 9,4 mln zł. Tymczasem do zaszczepienia noworodków wystarczyłaby jedna trzecia tej puli. Resztę pieniędzy można było zaoszczędzić.Pomijając kwestie finansowe, pozostaje jeszcze sprawa niepotrzebnych cierpień dzieci. Prof. Bernatowska przyznaje: - BCG daje bardzo nieprzyjemne i czasem długotrwałe odczyny poszczepienne.”


Jeśli już ktokolwiek w temacie zabiera głos to tylko uspokajając:

"Małpi wirus w szczepionce przeciw polio nie jest niebezpieczny dla ludzi22.07.2004 ZDROWIE

Małpi wirus, zawarty w szczepionkach przeciw polio, którymi czterdzieści lat temu szczepiono polskie dzieci, nie wywołuje nowotworów u ludzi. Zagrożone rakiem mogą być w tej sytuacji co najwyżej chomiki.Artykuł sugerujący, że szczepionkę przeciw polio skażoną małpim wirusem (SV40), który mógłby wywoływać raka, otrzymały na przełomie lat 50. i 60. miliony polskich dzieci, opublikowano w ostatnim numerze tygodnika Wprost http://www.wprost.pl/ 
MOŻEMY SPAĆ SPOKOJNIE"Małpi wirus ma właściwości nowotworowe dla gryzoni, ale nie dla ssaków wyższych" - uspokaja kierownik Pracowni Entero- i Neuroinfekcji w Zakładzie Wirusologii PZH http://www.pzh.gov.pl (Państwowy Zakład Higieny) w Warszawie, doc. Zdzisław Jarząbek, badający tzw. entero- i poliowirusy.Prowadzone w ciągu ostatnich lat badania wykazały, że wskutek podania takiej szczepionki na raka "mogły co najwyżej zachorować chomiki (przeprowadzono próby m.in. na tych gryzoniach), a nie ludzie" - zapewnia naukowiec.Jarząbek prowadził w ubiegłym roku badania nad szczepionkami przeciw polio w prestiżowym brytyjskim National Institute for Biological Standards and Control http://www.nibsc.ac.uk/ w Potters Bar koło Londynu.Badano próbki surowicy krwi ludzi z różnych krajów, gdyż szczepionki przeciwko polio, zawierające SV40, stosowano na całym świecie. Przebadano także próbki Polaków, w tym osób, którym szczepionkę podano czterdzieści lat temu."Udało się ustalić, że podanie szczepionki zawierającej małpi wirus nie ma żadnego wpływu na rozwój nowotworu w organizmie ludzkim" - zapewnia Jarząbek.
NA MAŁPIEJ NERCEPod koniec lat 50. stosowano dwie szczepionki przeciwko polio zawierające małpi wirus."Obie szczepionki, opracowane przez Hilarego Koprowskiego i Alberta Sabina - Polaków mieszkających w USA, hodowano na nerce małpy" - mówi Jarząbek.Wirus polio był namnażany w hodowli komórek z małpiej nerki.Następnie żywe, ale atenuowane (czyli unieczynnione) wirusy - wprowadzone do szczepionki - podawano pacjentom.Celem było zapobieżenie poliomyelitis, czyli porażeniu dziecięcemu nagminnemu, określanemu jako choroba Heinego i Medina."Początkowo w ogóle nie wiedziano, że w takiej szczepionce może znajdować się nieznany wirus, którego później określono jako SV40" - zaznacza Jarząbek.Kiedy naukowcy się o tym dowiedzieli, zaczęły się systematyczne badania szczepionek przeciwko polio pod kątem obecności wirusa.Szczepionkę Koprowskiego, jak przypomina "Wprost", podano na przełomie lat 1959-1960 siedmiu milionom polskich dzieci."Na początku lat 60. zrezygnowano z podawania tej szczepionki w ogóle, ale nie z powodu wirusa. Przyczyny były całkiem inne" - mówi Jarząbek.Do tej pory stosuje się natomiast szczepionkę Sabina.* Nauka w Polsce - Joanna Poros http://scienceinpoland.pap.pl/aktualnosci/news,17779,malpi-wirus-w-szczepionce-przeciw-polio-nie-jest-niebezpieczny-dla-ludzi.html
Przyjmuje się za fakt i związek przyczynowo skutkowy stąd szczepionkaSimian virus 40 (SV40) – wirus należący do poliomawirusów i wykazujący wszystkie ich podstawowe cechy. Zainteresowanie tym wirusem pojawiło się w momencie, gdy dowiedziono, że jest on odporny na działanie formaliny, która była używana dawniej do produkcji szczepionek przeciwko polio na bazie komórek nerki rezusa. Mimo że jest to wirus małpi, znajdowano go w niektórych liniach komórek nowotworowych u ludzi. Intensywne badania w latach 60. i 70. wykluczyły tę możliwość, lecz dziś znowu ukazują się doniesienia o możliwości wywołania białaczek ludzkich przez tego wirusa. SV40 koduje antygen T, mający zdolność łączenia się w nieaktywne kompleksy z białkiem p53, przez co kompleks ten traci zdolność hamowania cyklu komórkowego czy też indukcji apoptozy[1], co może przyczyniać się do nowotworzenia.
https://pl.wikipedia.org/wiki/SV40

Faktem jest też, że DNA wirusa SV40 zostało wykryte w ludzkim mózgu, kościach i płucach z nowotworami u dzieci i dorosłych, a także w 45% plemników od osób zdrowych i nikt nie ogłasza, że nowotwory wina szczepionek przeciwko polio. Dlaczego?
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9776222


Więcej o SV40 na
http://szczepienie.blogspot.com/p/wirusowe-zanieczyszczania-szczepionek.html


http://scienceinpoland.pap.pl/aktualnosci/news,17779,malpi-wirus-w-szczepionce-przeciw-polio-nie-jest-niebezpieczny-dla-ludzi.html

Więcej na temat szczepień i nowotworów na
http://szczepienie.blogspot.com/2015/04/szczepienie-alergie-czyli-czy-o.html

7 komentarzy:

 1. mój maz to rocznik 82, ja rocznik 86, ja miałam w dzieciństwie rzadka chorobę z zakresu jałowych dziecięcych martwic kości udowej on ma ogromne problemy skórne....nie wiem czy to ma związek z naszym szczepieniami z dzieciństwa...ale boje się...dzieci jeszcze nie mamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. pomiędzy latami 1997 – 2003 w wielu rejonach świata odkryto obecność SV 40 w nowotworach mózgu (około 12 rodzajów), kości, nerek, krwi i wielu innych. Pewnym dopełnieniem teorii, że wirus ten był wprowadzony do organizmów setek milionów nieświadomych osób jest to, że rejony te ściśle korespondują z zasięgiem dystrybucji szczepionek polio. http://profilaktykazdrowotna.pl/wirus-sv40-zabojca-doskonaly/

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktem jest SV40 stwierdzono w komórkach małpiej linii Vero, w których w połowie lat 50-tych namnażano szczepionkowe wirusy polio. Po aferze w roku 1961 zmieniono linię Vero na taką, która nie byłaby podkażona SV40 i ją wykorzystuje się do tej pory.
  Faktem jest też, że obecnej nie udało się potwierdzić onkogenezy spowodowanej przez SV40 u człowieka, nie ma mocnych badań potwierdzających ten związek mimo upływu całkiem sporego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. „Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną potwornego wzrostu zachorowań na raka jest szczepienie” – dr Robert Bell, Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/11/29/wirus-sv40-w-szczepionkach-przeciw-polio/

  OdpowiedzUsuń
 5. To samo tutaj https://www.facebook.com/StopPrzymusowiSzczepien/posts/1471611762892002

  OdpowiedzUsuń
 6. SV40 dostał się do szczepionki polio, ponieważ ta była produkowana z użyciem małpich nerek. Ale mówię o czymś innym. O aktualnych warun kach w laboratorium. O błędach. Niedbalstwie. SV40, który później znajdywano w guzach rakowych, to jest to, co nazwałbym problemem strukturalnym. To była akceptowana część procesu wytwarzania. Jeśli używasz małpich nerek, otwierasz drzwi dla zarazków, których nie znasz, a które są w tych nerkach".

  "Dam panu coś, do czego ja doszedłem i co znaleźli moi koledzy. To jest częściowa lista. W Rimavex – szczepionce p. odrze, znaleźliśmy różne kurze wirusy. W szczepionce polio – acanthamoebę, która jest zwana „pożeraczką mózgu. Małpie cytomegalovirusy w szczepionce polio. Małpie mgliste wirusy („foamy virus”) w szczepionce rotawirusowej. Wirusy ptasiego raka w szczepionce MMR (odra-świnka-różyczka). Różne mikroorganizmy w wąglikowej. Znalazłem potencjalnie niebezpieczne inhibitory enzymów w licznych szczepionkach. Kacze, psie i królicze wirusy w szczepionce p. różyczce. Wirusa ptasiej białaczki (Avian leucosis virus) w szczepionce na grypę. Pestiwirusa w szczepionce MMR (odra-świnka-różyczka)."

  "Powiedziałbym, że częściowo świadomy. Może nie jest do końca przekonany, ale jest na drodze odkrycia całej prawdy. Już wie, że HIV to oszustwo, że lekarstwa na AIDS są trujące i niszczą system immunologiczny. Wie, że jeśliby mówił otwarcie o problemie szczepionek, byłby zamianowany lunatykiem. https://www.monitor-polski.pl/pracownik-firmy-farmaceutycznej-o-szczepionkach/

  OdpowiedzUsuń
 7. Michele Carbone, asystent profesora patologi na Uniwersytecie Loyola Patologii w Chicago, odizolował fragmenty wirusa SV-40 w nowotworach kości ludzkich i w śmiertelnej postaci raka płuc o nazwie międzybłoniak.

  Znalazł SV-40 :

  w 33% nowotworach kostniakomięsaka kości badanych,
  w 40% innych nowotworach kości,
  w 60% nowotworach płuc.
  Dr Michele Carbone otwarcie przyznaje: choroby znane pod hasłami HIV/AIDS rozprzestrzeniają się przez szczepionki hepatitis typu B, produkowanej przez Merck & Co.

  SV40 jest skrótem od Simian Wirus wodniczki 40 lub małpiego wirusa 40. To poliomawirus, który występuje u małp i ludzi. Podobnie jak inne poliomawirusy, SV40 jest wirusem DNA, który powoduje nowotwory i raka.

  Uważa się, że virus hamuje transkrypcję właściwości genów tłumienia guzów u ludzi przez duży SV40 T antygen i mały SV40 T antygen. Zmutowane geny mogą przyczyniać się do niekontrolowanej proliferacji komórek, prowadząc do nowotworów.

  Większość nowotworów pochodzi od szczepionek
  Szczepionki polio skażone wirusem SV40, spowodowały raka w niemal każdym gatunku. Władze przyznają, że większość nowotworów na świecie pochodzi z Salk i Sabin – szczepionek przeciwko polio i szczepionek produkowanych na zapalenie wątroby typu B, u małp i szympansów.

  Ogólnie twierdzi się, że międzybłoniak jest wynikiem działanie azbestu na organizm. Jednak badania pokazują inną zależność. 50% zachorowań na międzybłoniaki powstaje poprzez zakażenie wirusem SV-40 zawartym w szczepionkach polio.

  Ponadto, według naukowców z Instytutu Histologii i Embriologii Ogólnej na Uniwersytecie w Ferrarze, SV-40 pojawia się w wielu innych nowotworach. Pod koniec 1996 roku, dziesiątki naukowców odkrywało SV40 w różnych rakach kości i szerokiej gamy raków mózgu. Zachorowalność na raka mózgu wzrosła o 30 procent w ciągu ostatnich 20 lat.

  W lutym 2009 roku, dokonano oprysków chemicznych na WNV w największych miastach na terenie stanu Kalifornia. Podczas opryskiwania Anaheim, CA, kobieta w wieku 50 lat doznała zamroczenia, mdłości, bóli mięśni i zwiększonych bóli kręgosłupa. Okazało się, że została zatruta toksynami i … wirusem SV-40.

  Należy zadać pytanie: jak dużo innych wirusów i toksyn znajduje się w szczepionkach, o których dowiemy się za kilkadziesiąt lat?


  Immunization Safety Review: SV40 Contamination of Polio Vaccine and Cancer.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/25057632/
  Cancer risk associated with simian virus 40 contaminated polio vaccine.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/10472327/

  http://preventdisease.com/images13/CDC_Polio.png

  OdpowiedzUsuń

Proszę podawać źródła informacji. Chcę aby dyskusja była merytoryczna, krytyka mile widziana, ale spokojna i konstruktywna.
Przekleństwa, spam, atakowanie innych osób - takie posty będą usuwane.