Grupa dyskusyjna FB "Szczepić czy nie?" Decyzja o szczepieniu w oparciu o dowody naukowe, oficjalne dane i indywidualną kalkulacje ryzyka.

Grupa dyskusyjna na FB "Szczepić czy nie? Decyzja o szczepieniu w oparciu o dowody naukowe, oficjalne dane i indywidualną kalkulacje ryzyka."  gdzie można poruszyć kwestie jakich tutaj zabrakło.

https://www.facebook.com/groups/779018065479021/

Grupa dla osób szczepiących wybiórczo lub nie szczepiących wcale, które chcą pogłębić swoją wiedzę w temacie szczepień i zdrowia w ogóle.
Nie zamykamy się na dyskusję. To nie jest grupa wyłącznie dla przekonanych,W odróżnieniu od podobnych grup:
- nie zastępujemy lekarza, aczkolwiek skonsultować się warto
- nie polecamy drogich lub ryzykownych metod medycyny alternatywnych, ale porozmawiać o nich można
- staramy się polecać to co sprawdzone, co możemy udowodnić porządnymi argumentami, o tym co nie jest do końca pewne oczywiście możemy rozmawiać :-)
- nie mamy żadnych dogmatów i założeń, których kwestionowanie wiąże się z wyrzuceniem z grupy (np. gdy ktoś stwierdzi, że szczepienia nie działają lub działają to istotne sa argumenty)
- za reklamę można z grupy wylecieć, dlatego każda osoba, która ma swój sklep, pracuje dla producentów suplementów i jednocześnie chce polecić produkt od siebie (nawet niekoniecznie wprost) musi najpierw poinformować o tym czym sie zajmuje, a dopiero potem polecić swój produkt - jeśli będzie to zrobione w sposób sensowny i pożądany (np. cena lepsza niż gdziekolwiek indziej) to nie tylko nie ma problemu, a wręcz jest pożądane :-)


1 komentarz:

  1. Mam problem z sanepidem. Dostałam od nich wezwanie I i II do stawienia się z dzieckiem w przychodni w celu zaszczepienia. Na każdy z tych wezwań odpisałam. Natomiast teraz dostałam wezwanie do stawienia się nas - rodziców celem złożenia wyjaśnień dlaczego nie zaszczepiliśmy do tej pory dziecka (ma 2,5 roku). Nigdzie nie natknęłam się na wzmiankę o takim kroku sanepidu i nie wiem z czym przyjdzie mi się zmierzyć. Czy ktoś może mi coś poradzić?

    OdpowiedzUsuń

Proszę podawać źródła informacji. Chcę aby dyskusja była merytoryczna, krytyka mile widziana, ale spokojna i konstruktywna.
Przekleństwa, spam, atakowanie innych osób - takie posty będą usuwane.